Nabízím služby v těchto 3 oblastech online marketingu:

Tvorba webu na Wordpress

Od nákupu domény, instalace redakčního systému, grafické úpravy šablony, až po spuštění webu do ostrého provozu.

PPC reklama a Remarketing

Zakládání účtů v reklamních systémech, tvorba a správa reklamních kampaní.

Emailový marketing

Správa nástrojů pro hromadné rozesílání emailů, tvorba HTML emailů, zajištění distribuce a automatizace procesů, protože jde o nejefektivnější marketing současnosti.

Správa databází zákazníků a partnerů, jejich segmentace za účelem zvýšení efektivity marketingové komunikace a vybudování kvalitního obchodního vztahu.

Významní zákazníci a partneři:

Měl jsem a stále mám tu čest spolupraovat pro profesionály a partnery z těchto společností a agentur:

Co o mě říkají?

"V roce 2012 jsem koupil internetový obchod s kamennými obklady, kdy jsem také navázal spolupráci s p. Matulou, který kompletně spravoval e-shop, co se týče online marketingu. Po třech letech spolupráce jsme otevřeli vzorkovou prodejnu v Jihlavě a přijali prvního zaměstnance. Vzhledem k tomu, že jsem o online marketingu neměl mnoho vědomostí, patří právě jemu za tyto zásluhy velké dík. Jsem rád, že jsem vsadil na profesionála ve svém oboru."

Radek Zápotočný / jednatel Simple company s.r.o.

"Pokud bych měl Vladimíra Matulu definovat jedním slovem, určitě bych vyřkl slovo „profesionál“. Utvrzuje mě v tom opakovaně u každého projektu, na kterém spolupracujeme. V systému jeho práce ale i v jeho přemýšlení se hodně odráží zkušenosti, které nabyl za roky své praxe. Nejvíce si však vážím jeho zodpovědnosti. Vím, že se na něj mohu vždy a ve všem spolehnout."

Milan Čaloun / jednatel all-profi s.r.o.

"Když jsme s kolegou v roce 2011 dostali nápad vytvořit komplexní eshop na víno a destiláty, dostali jsme refrence na pana Matulu. Je s námi od samotného zrodu eshopu. Měl na starosti návrh, realizaci a výběr developera. Hlavně díky jeho práci se dnes řadíme mezi TOP 10 v našem oboru a stoupáme stále vzhůru. Dovolím si říct, že ho bereme jako kmenového zaměstnance a plno rozhodnutí ohledně marketingu necháváme s klidným svědomím na něm."

Daniel Maštera / jednatel Winehouse.cz

"S prací pana Matuly jsem nadmíru spokojen. Vždy dostojí svým závazkům a práci dotáhne do úspěšného konce. Jeho přehled v offline i internetovém marketingu je znát v celé jeho komunikaci. Mohu jen doporučit."

Ing. Nam Nguyen / jednatel N&H s.r.o.

"V oblasti větrné energetiky působím již 15let. Pan Matula toto odvětví neznal, ale velice rychle se sžil s danou problematikou. Jeho práce svojí strukturou, záběrem informací a hloubkou analýzy podstatně převýšila požadovaný rozsah a informační hodnotu zadání. Osobně si cením nejvíce jeho přístupu a komunikace. Pokud budu moci, vřele a rád ho doporučím."

Ing. Šamaj Pavol / za společnost BRYXLE.CZ s.r.o.

n

Případové studie ke stažení:

Zajímají vás konkretní obchodní případy? Prohledněte si jej v případových studiích zde (PDF):

Další případové studie Vám rád prezentuji osobně.

Potřebujete pomoc s marketingem?

Napište mi, zavolejte, nebo se stavte za mnou do Jihlavy.

×

5 nejsledovanějších infografik na pinterestu
(nejen) o internetovém marketingu
v českém jazyce.

*