Druhy estetických stylů pro promty v Midjourney

Midjourney - příklady estetických stylů

600 stylů a estetiky v Midjourney v4

Druhy estetických stylů

 1. Minimalisms: Tento styl se zaměřuje na jednoduchost, čistotu a omezení prvků. Zdůrazňuje funkci a eliminuje zbytečné dekorace.
 2. American Kitsch
 3. Industrial style: Tento styl vychází z průmyslových prostředí a materiálů, jako jsou kov, cihly a beton. Je charakteristický svou surovostí, nezpracovaností a funkcionalitou.
 4. Psychadelic
 5. Postmodern Art
 6. Manga (Anime): Manga je japonský komiksový styl, který se vyznačuje svými detailními kresbami, zvýrazněnými emocemi a často fantastickými prvky.
 7. Cyberpunk: Tento styl je inspirován sci-fi a dystopií, často zobrazuje temné, technologicky pokročilé a dehumanizující světy. Využívá neonové barvy, elektroniku a futuristické prvky.
 8. Baroque:
 9. Art deco: Art deco je designový styl z počátku 20. století, který je inspirován různými uměleckými směry, jako jsou kubismus, futurismus a konstruktivismus.
 10. Bauhaus (Bauhouse styl): Bauhaus je německý designový styl založený na myšlence, že forma by měla následovat funkci. Jeho cílem je spojit umění, řemesla a technologii do jednoho celku.
 11. Bohémský styl: Tento styl je inspirován svobodomyslným a nekonvenčním životním stylem. Využívá přírodní materiály, vzory a barvy z různých kultur.
 12. Gothic: Gotický styl je inspirován středověkou architekturou a uměním. Zahrnuje tmavé barvy, dramatické prvky a náboženské motivy.
 13. Cutaway Diagram
 14. High Saturation
 15. Surrealismus: Surrealismus je umělecký směr, který se zaměřuje na podivné, nereálné a fantastické prvky. Využívá neobvyklé kombinace prvků, aby vyjádřil podvědomí a snové stavy.
 16. Vintage/Retro: Vintage nebo retro styl se inspiroval minulými módními a designovými trendy. Může zahrnovat prvky z různých období a kombinovat je do jednoho celku.
 17. Astral: Styl inspirovaný astrálními jevy, jako jsou hvězdy, galaxie a vesmírné objekty.Mimozemské planety a postavy s hvězdnou tématikou.
 18. Astrological: Styl založený na astrologii, zodiacích a astrologických symbolů. Podobné jako „astrální“, ale méně jiskřivé.
 19. Blender: Týká se grafického softwaru Blender, který se používá pro 3D modelování, animaci a vizualizaci.
 20. Baoque
 21. Cinematic: Styl inspirovaný filmovým průmyslem, zahrnující prvky z filmového zpracování, kamery a osvětlení. Realistický vzhled s chladným osvětlením.
 22. Comic Book: Styl založený na komiksech, s charakteristickými rysy, jako jsou jednoduché linie, barevné šrafy a sekvence rámečků. Vektorové krajiny ve stylu umění a postavy superhrdinů.
 23. Concept Art: Koncept umění je styl umění používaný k vyjádření myšlenky, scény nebo postavy pro použití ve filmech, videohrách nebo jiných médiích.
 24. Graffiti
 25. HDR
 26. Dark Fantasy: Temná fantazie Toto je podžánr fantasy, který zahrnuje znepokojivá nebo děsivá témata. Styl inspirovaný temnými a mystickými aspekty fantasy žánru, často zobrazuje hrůzostrašné a zlověstné prvky.
 27. DeviantArt: Online umělecká komunita, kde umělci sdílejí svá díla v různých stylech a formátech.
 28. Caricature
 29. Dieselpunk: Dieselpunk je podžánr sci-fi, který kombinuje dieselové a retro-futuristické technologie. Styl inspirovaný dieselpunk subkulturou, který kombinuje prvky z dieselové éry s retro-futuristickými technologiemi a estetikou.
 30. Dreamy: Styl evokující snové, etérické a fantaskní atmosféry a nálady. Zasněný. Tuto výzvu použijte pro pastelové barvy a zamlžené krajiny.
 31. Elaborate: Charakteristický složitými, detailními a bohatě zdobenými prvky.Propracovaný.
 32. Epic Composition: Styl, který se zaměřuje na velkolepé, monumentální a impozantní scény či díla. Epická kompozice Zajímavé scény a postoje postav. Rozlehlé krajiny ve fantasy stylu. Epická kompozice.
 33. Ethereal: Styl vyznačující se jemností, lehkostí a nadpozemskou atmosférou. Podobné jako „Dreamy“, ale děsivější.
 34. Futurism
 35. Extraterrestrial: Mimozemský. Styl inspirovaný mimozemskými bytostmi, technologiemi a krajinami.
 36. Expressionsm
 37. Fantasy: Styl založený na fantastických příbězích, postavách a světech, často s magickými a nadpřirozenými prvky.To dodá vaší krajině nadpozemský vzhled a vaše postavy budou často vypadat jako středověké nebo elfí.
 38. Gradient: Styl využívající průběh barev a jemné přechody mezi odstíny.Často používá růžovou, žlutou a červenou paletu barev.
 39. Graphic Novel: Styl inspirovaný grafickými romány, které kombinují složité vyprávění s ilustracemi a výtvarnými prvky.To dává krajinám vektorový umělecký styl, ale postavy se liší.
 40. Heat Haze: Opar. Pro postavy a krajiny prožívající žhavou atmosféru.Styl, který zobrazuje horké a vlnící se efekty, často spojené s horkým vzduchem nebo plameny.
 41. Hyperrealistic: Styl zaměřený na extrémní detail a realistické zobrazení předmětů či scén, často tak, že se téměř nerozlišuje od fotografie. Stále je znát jeho umění, ale realistický styl. Podobné jako „Photorealistic“.
 42. PopArt
 43. Impressionism: Umělecký směr charakteristický světlými barvami, širokými tahy štětce a důrazem na světlo a atmosféru.
 44. KitBash3d: Sada 3D modelů a nástrojů pro rychlé vytváření komplexních a detailních prostředí a scén.
 45. Pastel
 46. Knolling (Promt: Knolling of a witcher’s toolbox and gear)
 47. Magic: Styl inspirovaný magií, čarodějnictvím a nadpřirozenými silami. Podobné jako „fantasy“ výzva pro krajiny, ale postavy mají tendenci vypadat spíše jako čarodějnice nebo čarodějové.
 48. Monochrome: Styl, který využívá pouze jednu barvu nebo odstíny jedné barvy. Realistické černobílé scény.
 49. Interpolared Retroscope
 50. Muted: Styl charakteristický tlumenými, měkkými nebo pastelovými barvami.Výsledkem je vybledlá paleta barev.
 51. Multiple exposure
 52. Motion Blur
 53. Neoclassicsm
 54. Octane: Grafický styl spojený s Octane Render, renderingovým enginem pro 3D grafiku a animace.
 55. Ominous: Zlověstný. Styl, který vyvolává pocit nebezpečí, hrozby nebo zlověstnosti.
 56. Ornate: Styl vyznačující se bohatě zdobenými a propracovanými prvky. Vyšperkovaný.
 57. Pencil Drawing
 58. Pixel Art: Styl digitálního umění využívající čtvercové pixely, často spojovaný s 8bitovými a 16bitovými počítači.
 59. Infra-Red
 60. Rich Color: Styl s bohatými, sytými a hlubokými barvami. Hluboká, často červená paleta barev.
 61. Renaissance Art
 62. Romanticism
 63. Realism
 64. harp Focus: Ostré zaostření.. Styl, který zdůrazňuje jasnou a ostrou kresbu či detail.
 65. Solarpunk: Styl inspirovaný solarpunk subkulturou, který kombinuje prvky ekologie, udržitelnosti a futuristických technologií.
 66. Steampunk: Styl inspirovaný steampunk subkultur. Dieselpunk je podžánr sci-fi, který kombinuje parní a retro-futuristickou technologii.
 67. Repetition
 68. Tenebroso: Výsledkem jsou tmavé, ponuré a děsivé obrázky. Styl v malířství, který se vyznačuje silnými kontrasty mezi světlem a stínem, často vytvářející dramatické a záhadné scény.
 69. Ukiyo-e
 70. Ultra Detailed: Styl, který se zaměřuje na mimořádně detailní a komplexní zobrazení předmětů, postav nebo prostředí.
 71. Underwater: Styl inspirovaný podmořským světem, zahrnující mořské živočichy, rostliny a vodní efekty. Pod vodou.
 72. Vapor Deposition
 73. Vector Art
 74. Negartive Space
 75. Unreal Engine: Grafický styl spojený s Unreal Engine, herním enginem vyvinutým pro vytváření vysoce detailních a realistických 3D prostředí a postav.
 76. Optical Art
 77. Vast: Styl, který zobrazuje rozsáhlé, nekonečné nebo monumentální prostory, krajiny či scény. Obrovský Nejste si jisti, co tato výzva udělá s postavami, ale má tendenci vytvářet řídké krajiny, často s horami v pozadí.
 78. Isotermic View
 79. Vibrant: Styl vyznačující se jasnými, sytými a energickými barvami. Jasně zbarvené vlasy a oblečení na postavách; růžová, modrá a oranžová-těžká paleta na krajiny.
 80. Thermal Imaging
 81. Map inspiration (fantasy map –ar 3:2)
 82.  
Sdílejte článek na sociálních sítích