Jak přeměnit návštěvnost webu na pasivní příjmy

Máte web a přemýšlíte o tom, jak přeměnit návštěvnost webových stránek na pasivní peníze? Zde je několik cest:

  • Zaregistrujte web do reklamního systému Goggle AdSense, vytvořte reklamní plochy a zobrazujte je v kontextu stránek. Google zajistí, že se na tom místě zobrazí reklama. Pokud na ní návštěvník webu klikne, získáte pasivní provizi z prokliku.
  • Navažte partnerskou spolupráci z online prodejcem nebo eshopem, který má vlastní partnerský program. Na svém webu napište recenzi a jeho produkt doporučte prostřednictvím partnerského odkazu. Pokud návštěvník vašeho webu na odkaz klikne a do nějaké doby nakoupí, získáte provizi za doporučení. Pokud se zaměříte na produkty, které se prodávají neustále, zajistí vám to pasivní příjem.
  • Zapojte svůj web do některého z partnerských programů, které sdružují více prodejců. Umístěte na web partnerské odkazy a inkasujte pasivní peníze za doporučení.
  • Natočte vlastní výukové video a prodávejte ho online na svém webu. Stejným způsobem můžete prodávat i další informační produkty jako třeba eknihy, podcasty, audioknihy, nebo ostatní digitální produkty, jako je například software.
  • Nabídněte vysoce hodnotné informace, nebo online službu a prodávejte přístup do členské zóny, kdy si je mohou uživatelé používat.

Vytvořit web, který bude generovat pasivní příjem není jednoduché. Vyžaduje to nemalé úsilí, energii, čas a investice. Ale pokud jste ochotni toto všechno podstoupit, tak se to může podařit.

Sdílejte článek na sociálních sítích