Webové stránky online kurzu (Online Course Website)

Nabídnětě svou učební praxi lidem na celém světě prostřednictvím webových stránek online kurzu.

Online vzdělávání je bezesporu trendem současné doby. Online kurzy jsou jednou z cest, jak okamžitě nabídnout svou učební praxi lidem po celém světě. Pokud patřite k lidem, kteří mají co nabídnout, máte 2 možnosti:

  1. Využít platformy jako Seduo.cz, Vímvíc.cz, nebo Udemy.com
    a na nich své znalosti nabízet.
  2. Druhou možností je vytvořit vlastní webové stránky ve WordPressu a na nich Online kurzy přímo prodávat.

Na online tržišti themeforest.net najdete „hotové“ prémiové WordPress šablony Online kurzů. Stačí koupit doménu a hosting, naistalovat WordPress, nahrát a nakonfigurovat šablonu, přizpůsobit grafiku vaší identitě, vytvořit své kurzy a nabídnout je vašim budoucím žákům.

Prohlédněte si konkrétní příklady webových stránek Online kurzu, které fungují.

Rob Knopper - Online kurz pro budoucí hudebníky

Rob Knopper si uvědomil, že ctižádostiví hudebníci potřebují pomoc při přípravě na pohovory a konkurzy. Tato jednoduchá, ale velmi specifická myšlenka vedla k vytvoření blogu, který mu přináší tisíce dolarů v oblasti online vzdělávání a prodeje kurzů pro hudebníky. Jeho blog je plný detailního a vysoce kvalitního obsahu, video tutoriálů a případových studií. Rob vydělává peníze nejen prodejem digitálních kurzů, ale i koučováním prodeje.

52 kards - Online kurz kouzelnické triky

Autorem webu je kouzelník Asad Chaudhry. Obsahem jsou kouzelnické triky, online kurzy renomovaných kouzelníků a kouzelnické doplňky. To, co odlišuje tento web od jiných eshopů s digitálními produkty je kvalita produktových stránek. Ty obsahují podrobné popisy, které vypadají jako blogové příspěvky. Na konci každé stránky je hodnocení zákazníků a video, které zobrazuje produkt v akci. Kromě prodeje kurzů a produktů generují příjem i zpeněžením videí na YouTube.

Renaissance Woodworker - Online kurz, jak se stát uměleckým truhlářem

Renesanční dřevozpracující průmysl je místo, kde Shannon Rogers postavil obrovskou komunitu tvůrčích lidí, kteří se zajímají o umění dřeva. Roger je sám zpracovatelem dřeva, umělec a tesař. Prostřednictvím online kurzu "The Hand Tool School" mění nováčky na odborníky ve zpracování dřeva. Profituje prodejem video kurzů, členstvím ve škole Hand Tool School.

Chcete vytvořit webové stánky Online kurzu?

Napište mi, nebo zavolejte.

+420 777 189 597

Odesláním poptávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.